میزان داخلی سازی کشنده دافران H7 شایان دیزل اعلام شد!

منبع : چرخان دسته بندی : دانشنامه خودرو کد خبر : 21014 1 ماه قبل 150
Arian

مدتیست که شرکت شایان دیزل به مونتاژ کشنده دافران H7 مشغول است. کشنده‌ای که در اصل محصول چنگ لانگ (成龙) چین بوده و شرکت شایان دیزل آن را به‌صورت ری‌بج شده در ایران عرضه می‌کند.

اما همانطور که مستحضرید، پایگاه خبری چرخان همواره در اعلام میزان دقیق داخلی سازی خودروهای بازار پیشگام است. در جدیدترین اطلاعات بدست آمده نیز میزان داخلی سازی یا همان میزان ساخت داخل کشنده شایان دیزل اعلام شد.

داخلی سازی کشنده دافران شایان دیزل

در جدیدترین اطلاعات، میزان ساخت داخل کشنده چنگ لانگ (دافران) H7 حدود 20/31 درصد اعلام شده است!

مشخصات دافران H7

باتوجه به اعلام شرکت مونتاژکننده، کشنده دافران H7 کلیه استانداردهای 85 گانه اتحادیه اروپا را در زمینه‌های مختلف مانند Euro 5 and EEV engines شامل آلایندگی پایین،‌‌ ایمنی بالا و… را اخذ نموده است. این کشنده مجهز به یک موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه با حجم 12155 سی‌سی می‌باشد که با اتصال به یک گیربکس AMT (12 دنده جلو و 4 دنده عقب) توانایی تولید 480 اسب بخار، قدرت و 2230 نیوتن متر، گشتاور را دارد.

سیستم ترمز این خودرو شامل ABS ،ECS ،EBS و AEBS (ترمز هوشمند اضطراری) محصول کمپانی WABCO آلمان می‌باشد. بهره‌مندی از ریتاردر (خفه‌کن یا ترمز موتور) محصول شرکت Jacobs و اینتاردر (ترمز گیربکس) پنج زمانه محصول شرکت ZF آلمان از دیگر مزایای رقابتی بکار گرفته شده در سیستم ترمز این خودرو می‌باشد. یکی از قابلیت‌های این محصول، بهره‌مندی از سیستم LDWS (سیستم هشدارخروج از خطوط جاده) می‌باشد.

این خودرو دارای استانداردهای استحکام کابین اروپایی است که روی چهار بالن هوا قرار گرفته است قابلیت مذکور، این خودرو را از سایر رقبا متمایز می‌نماید. تنظیم ارتفاع فرمان به‌صورت پنوماتیک (بادی – برقی) می‌باشد. پدال‌های قابل تنظیم، آینه‌های گرمکن‌دار، تهویه مطبوع اتوماتیک، قطع‌کن برق دستی، فیلتر آبگیر سوخت، سیستم کروز کنترل و بخاری درجا نیز بخشی دیگر از امکانات این خودروی منحصربفرد به شمار می‌رود.

کاتالوگ

کاتالوگ دافران H7 شایان دیزل

 

دافران H7 شایان دیزل دافران H7 شایان دیزل دافران H7 شایان دیزل دافران H7 شایان دیزل قبلی 1 از 4 بعدی

    نویسنده اخبار و رویداد خودرویی

    پیج اینستاگرام: Seyyed.ali_seyyed.hashemi@

    مشاهده این خبر در سایت مرجع